Detalii proiect

Logare

Înregistrare

Cerințe

  • Profesie Șofer profesionist, experiență 1 - 3 ani
  • Limba Engleză, nivel mediu
  • Permis conducere C, experiență 1 - 3 ani și CE, experiență 1 - 3 ani

Oferta

  • Recrutor 247 Drive
  • Detalii salariale 700 - 1000 EUR net / saptămână
    » depinde de numărul de ore lucrate
  • Program de lucru Flexibil » 10 ore/zi
  • Tip contract Muncă prin agenție
  • Beneficii» Asigurare privată de sănătate
    » Contract olandez
    » Plată săptămânală (700-1000 € net)
    » Cazare (daca este nevoie)
    » Bani de vacanță (8,33%) și zile de vacanță plătite (25 pe an)
    » Sistem de pensionare
  • Locație Son, North Brabant, Olanda
  • Drept de muncă în Olanda Necesar
  • Caută candidați În România

Descrierea jobului

Traducere

Oportunități pentru șoferi profesioniști in Olanda!

Ești pasionat de șofat și vrei să explorezi drumurile din Olanda? Alătură-te echipei noastre și descoperă o varietate de rute: distribuție, transport marfă, colectare deșeuri și multe altele. Oferim camioane moderne și un mediu de lucru dinamic.

De ce să alegi Olanda?

- Rute variate: Nu te vei plictisi niciodată!

- Echipă internațională: Colegi din diverse țări.

- Țară organizată: Infrastructură modernă și condiții de lucru excelente.

Vrei să afli mai multe? Aplică acum!