Detalii proiect

Logare

Înregistrare

Cerințe

  • Profesie Șofer profesionist, experiență 1 - 3 ani
  • Specializare ADR colete, experiență 1 - 3 ani
  • Limba Engleză, nivel mediu
  • Permis conducere CE, experiență 1 - 3 ani

Oferta

  • Recrutor 247 Drive
  • Detalii salariale Negociabil
  • Program de lucru Normal (8 ore)
  • Tip contract Muncă prin agenție
  • Locație Bergen op Zoom, Brabantul de Nord, Olanda
  • Drept de muncă în Olanda Necesar
  • Caută candidați În România
  • Cazare Asigurată de angajator și plătită de angajat (singur în cameră)
    » 80 EUR / saptămână

Descrierea jobului

Traducere

În această poziție, veți fi responsabil de transportul diferitelor tipuri de mărfuri (de exemplu, vin, zahăr, cutii de carton, produse ADR) în Benelux sau Franța. Va trebui să fiți flexibil, deoarece fiecare săptămână poate arăta diferit, în funcție de cerere.

Dacă sunteți programat să efectuați un turneu în țările Benelux, vă veți întoarce la locul de cazare în fiecare zi. Veți lucra de luni până vineri, iar ziua dumneavoastră va începe între 5:00 și 7:00 dimineața. În medie, veți lucra 10-12 ore pe zi și veți vizita între 2 și 8 adrese.

Dacă sunteți programat pentru un traseu în Franța, veți petrece 3-4 nopți în camion. Aceasta înseamnă că veți întoarce camionul la bază vineri (în mod excepțional sâmbătă).

Vă veți începe ziua de lucru la baza din Țările de Jos, unde veți fi responsabil de conectarea remorcii încărcate la camion. Sarcinile dumneavoastră vor include fixarea corespunzătoare a încărcăturii și descărcarea acesteia la destinație.

Vi se va pune la dispoziție echipamentul de descărcare corespunzător (EPT, transpalete manuale sau stivuitor), dar uneori clientul poate descărca singur.

Salarizarea este cuprinsa intre 750–800 euro pe saptamana dupa plata cazarii