Here to assist you for a job, 24/7

Detalii proiect

Logare

Înregistrare

Cerințe

  • Profesie Cameristă, experiență 3 - 5 ani
  • Limba Franceză, nivel mediu
  • Permis conducere B, opțional

Oferta

  • Recrutor Euworkers
  • Detalii salariale 1800 EUR net / lună
  • Program de lucru Normal (8 ore)
  • Tip contract Muncă prin agenție
  • Beneficii» CONTRACT FRANCEZ
    » ASIGURARE MEDICALA IN FRANTA
  • Locație Courchevel, Auvergne-Rhône-Alpes, Franţa
  • Drept de muncă în Franţa Necesar
  • Caută candidați În România
  • Cazare Asigurată și plătită de angajator (cameră comună cu acces la utilități)
  • Transport local Asigurat și plătit de angajator

Descrierea jobului

Traducere

Schimbarea lenjeriei de pat și a prosoapelor.

Curățarea și dezinfectarea băilor (vase de toaletă, chiuvete, oglinzi, cazi).

Aspirarea și spălarea podelelor.

Ștergerea prafului de pe mobilă, suprafețe și obiecte de decor.

Curățarea coridoarelor, sălilor de recepție și a altor spații comune.

Verificarea și reîncărcarea articolelor de toaletă și a altor consumabile (șampon, săpun, hârtie igienică etc.).

Raportarea necesităților de aprovizionare și a defectelor echipamentelor de întreținere.

Utilizarea și întreținerea corectă a echipamentului de curățenie (aspirator, mop, soluții de curățare etc.).

Răspunderea la cerințele oaspeților în mod politicos și prompt.

Informarea superiorilor despre orice plângeri sau solicitări speciale din partea oaspeților.

Respectarea normelor de siguranță și a politicilor de confidențialitate ale hotelului.

Gestionarea cu grijă a substanțelor chimice de curățare și a altor materiale periculoase.