Detalii proiect

Logare

Înregistrare

Cerințe

  • Profesie Tubulator, experiență 1 - 3 ani
  • Specializare Industria farmaceutică, experiență 1 - 3 ani
  • Limba Engleză, opțional

Oferta

  • Recrutor AA EURO Recruitment Romania
  • Detalii salariale 900 - 1200 EUR net / saptămână
    » depinde de numărul de ore lucrate
  • Program de lucru Normal (8 ore)
  • Tip contract Perioadă nedeterminată
  • Locație Cork, County Cork, Irlanda
  • Adresa Cork, Irland
  • Drept de muncă în Irlanda Necesar
  • Caută candidați În România
  • Cazare Asigurată de angajator și plătită de angajat (singur în cameră)
    » 150 EUR / saptămână
  • Transport local Asigurat de angajator și plătit de angajat (x)

Descrierea jobului

Traducere

Pozitie: Tubulator High Purity-proiect farmaceutic

Locatie: Cork, Irlanda

Acest job se adreseaza persoanelor care au mai fost in Irlanda si detin PPS No, Safe Pass!!!

De asemena sa detineti: IPAF, Manual handling, working at heigh, abrazive wheels.

Se cere Limba Engleză la nivel mediu.

· Calificat în instalații sanitare/montaj de țevi: Minim 3 ani de experiență

Program de munca:

· De luni până vineri, cu posibilitatea de a lucra în weekenduri

· Ore suplimentare

Salarizare -> Se plateste astfel:

· €27.25 brut/ora primele 39 de ore,

· €40.87 brut/ora dupa 39 de ore,

· €54.5 brut/ora sambata dupa ora 11:00, duminica si zilele de sarbatoare legala

· Se ofera €40.87/ora pe zi pt a acoperi costurile de transport si cazare.