Project details

Requirements

  • Profession Recruiter, experience 3 - 5 years
  • Specialization General role, experience 3 - 5 years
  • Language English, beginner level

Job offer

  • Recruiter Premium
  • Salary details Negotiable
  • Work schedule Normal (8 hours)
  • Contract type Permanent employee
  • Benefits» Meal vouchers
    » Bonusuri pentru Organigramă completă
    » Reduceri la restaurantele din grup
    » Vinerea zi scurtă
    » Zile speciale libere
  • Location Sibiu, Sibiu, Romania
  • Address Piața Mare
  • Work permit in Romania Required
  • Search candidates In Sibiu and near by (10 km)

Job description

Translate

# ANUNȚ de Angajare:

Generalist Resurse Umane

Descriere:

Căutăm un Generalist Resurse Umane pentru Grupul de firme PREMIUM cu activități diverse Hotel, Restaurante, Supermarket, Păstrăvărie.

Dacă ai experiență în HR și vrei să contribui la creșterea echipei noastre, aplică acum!

Responsabilități:

- Recrutare și selecție: anunțuri, interviuri, angajare.

- Inducție și formare continuă a angajaților.

- Evaluare performanță și feedback.

- Administrarea dosarelor de personal și a beneficiilor.

- Suport și consiliere pentru angajați (aprox. 100), mediere conflicte.

- Implementarea politicilor HR.

Cerințe:

- Min. 3 ani experiență în HR.

- Cunoștințe despre legislația muncii.

- Abilități bune de comunicare și organizare.

- Experiență cu software-uri /chatboți HR (avantaj).

Oferim:

- Birou ultracentral în Piața Mare Sibiu

- Mediu de lucru dinamic.

- Pachet salarial atractiv.

- Oportunități de dezvoltare profesională.

- Siguranță și Stabilitate din 1993❗️

Alătură-te echipei noastre❕️