Détails du projet

S\'inscrire

Exigences

  • Profession Valet de ferme, optionnel

Offre d’emploi

  • Recruteur Premium
  • Détails du salaire 3000 RON net / mois
  • Horaire de travail Normal (8 heures)
  • Type de contrat Employé permanent
  • AvantagesTitres-repas
  • Lieu Sadu, Județ de Sibiu, Roumanie
  • Adresse Pastravaria tatu sadu
  • Permis de travail en Roumanie Requis
  • Rechercher des candidats À Sadu et à proximité (35 km)

Description du poste

Traduire

Păstrăvăria Tatu Sadu este în căutarea unui păstrăvar/îngrijitor pești dedicat și responsabil, care să se alăture echipei noastre de creștere și întreținere a peștilor. Dacă ești pasionat de viața acvatică și îți place să lucrezi în aer liber, acest job este pentru tine!

Ce vei face:

• Verificarea calității apei (nivelul de oxigen, pH-ul, temperatura) pentru a se asigura că peștii trăiesc în condiții optime.

• Întreținerea și curățarea bazinelor de creștere, lacurilor sau iazurilor unde sunt crescuți peștii.

• Hrănirea zilnică a peștilor conform unui plan alimentar adecvat, ajustat în funcție de vârstă și condițiile de creștere.

• Monitorizarea stării de sănătate a peștilor pentru a identifica eventuale semne de boală.

• Aplicarea tratamentelor necesare împotriva paraziților sau bolilor peștilor, sub supravegherea unui specialist.

• Menținerea echipamentelor de aerare, de filtrare și a altor dispozitive tehnice utilizate în păstrăvărie.

• Pregătirea peștilor pentru vânzare, care poate include sortarea, curățarea sau ambalarea acestora.

Cerințe:

- Experiență anterioară în creșterea peștilor sau activități similare (constituie un avantaj, dar nu este obligatorie).

- Abilități de lucru în echipă și responsabilitate.

- Disponibilitate pentru a lucra în condiții de muncă variate (în aer liber, condiții de umezeală).

- Atenție la detalii și capacitatea de a rezolva rapid problemele care apar.

- Capacitate de efort fizic, rezistență la muncă repetitivă și flexibilitate în programul de lucru.

D'autres postes vacants12

Retirer

Tu es sûr de vouloir retirer ce projet ?
Cette action ne peut être annulée !

Confirmer le rendez-vous?

Etes-vous sur de vouloir confirmer ce rendez-vous ?

Annuler un rendez-vous?

Vous êtes sûr de vouloir annuler ce rendez-vous ?

Détails du rendez-vous

Je ne suis pas intéressé

Souhaitez-vous me dire pourquoi cette offre d'emploi ne vous intéresse pas? Choisissez dans la liste ci-dessous.