Here to assist you for a job, 24/7

Detalii proiect

Logare

Înregistrare

Cerințe

  • Profesie Tinichigiu auto, experiență 1 - 3 ani
  • Limba Engleză, nivel mediu sau franceză, nivel mediu

Oferta

  • Recrutor Accent Jobs Romania
  • Detalii salariale 500 EUR net / saptămână
  • Program de lucru Normal (8 ore)
  • Tip contract Temporar apoi permanent
  • Locație Roeselare, Flanders, Belgia
  • Drept de muncă în Belgia Necesar
  • Caută candidați În România
  • Cazare Asigurată de angajator și plătită de angajat (singur în cameră)
    » 80 EUR / saptămână
  • Transport local Cu mașină proprie și rambursat

Descrierea jobului

Ai experienta ca tinichigiu? Te asteptam in Belgia!

De peste 10 ani, oferim suport in gasirea job-ului potrivit.

Clientii nostri sunt specializati in lucrari de reparatii ale caroseriilor autoturismelor, camioanelor si remorcilor.

Responsabilitati :

• Asamblarea și dezasamblarea pieselor si componentelor

• Pregătirea vehiculului pentru reparație si vopsire

• Repararea și înlocuirea părților defecte

• Îndreptarea părților deformate

Cerinte :

• Experienta relevanta in domeniu

• Cunostinte de limba engleza/ franceza la un nivel conversational

• Capacitate de a lucra în echipă;

• Responsabilitate, fiabilitate și punctualitate