Here to assist you for a job, 24/7

Detalii proiect

Logare

Înregistrare

Cerințe

  • Profesie Inginer, opțional
  • Limba Engleză, nivel mediu

Oferta

  • Recrutor Lactalis Group Romania
  • Detalii salariale Negociabil
  • Program de lucru În schimburi » 3 schimburi
  • Tip contract Perioadă nedeterminată
  • Beneficii» Bonuri de masă
    » Asigurare privată de sănătate
  • Locație Oiejdea, Județul Alba, România
  • Drept de muncă în România Necesar
  • Caută candidați În Oiejdea și împrejurimi (50 km)
  • Transport local Asigurat și plătit de angajator

Descrierea jobului

Traducere

Se asigura de mentinerea eficientei operationale a echipamentelor liniilor de ambalare, prin pregatirea si coordonarea executiei mentenantei preventive, predictive si corective;

Planifica sesiunile de intretinere.

Planifica activitatea echipei din subordine in functie de planul de mentenanta. Asigura interventia prompta a echipei pentru readucerea utilajului la parametrii de performanta preconizati.

Se asigura ca piesele de schimb necesare intretinerii preventive vor fi disponibile la data programata a interventiei.

Coordoneaza si supravegheaza lucrarile de intertinere preventiva, conform planului si in timpul stabilit.

Verifica rezultatul lucrarilor de mentenanta precum si perfomanta liniei.

Certifica acceptarea executiei intretinerii.

Verifica activitatea firmelor colaboratoare in ceea ce priveste actiunile de intretinere preventiva si corectiva